"שלווה במושבה"

אירוח כפרי דיסקרטי לזוגות אוהבים, חדרים אקסקלוסיביים במתחם פרטי ובטוח, בסמוך לביל"ו סנטר.

התחייבות לחדרי האירוח הנקיים בארץ!

חייגו עכשיו – הזמינו לכם מקום עוד היום - 050-3600200

חדרים דיסקרטיים

חדרים דיסקרטיים
מספר שעות של פרטיות
חדרים דיסקרטיים להשכרה לפי שעה נועדו לכל הזוגות שמעוניינים בפרטיות, מעוניינים להיפגש ולבלות יחד מבלי לפגוש אנשים נוספים, מבלי לתת דין וחשבון ובקיצור – להיות יחד בלי תוספות של אנשים נוספים ברקע. חדרים דיסקרטיים מאפשרים לכל זוג ליהנות מחוויה מושלמת – חוויה פרטית ובלעדית המיועדת רק להם, בחדר מאובזר ומפנק, הכולל את כל הציוד הדרוש לבילוי מושלם, לכמה שעות של התנתקות מחיי היום יום לפני שממשיכים בשגרה העמוסה.

חדרים דיסקרטיים מפנקים
המדד החשוב ביותר לאיכותם של חדרים דיסקרטיים זו כמובן הפרטיות המלווה את האירוח על כל המשתמע מכך. חדרים דיסקרטיים ממלאים את תפקידם על ידי מתן כניסה נפרדת אל החדר, אפשרויות לתשלום ללא מפגש עם בעלי המקום, על פי משך זמן השימוש, וכן הלאה. המטרה העיקרית של חדרים דיסקרטיים היא לאפשר לזוגות מקום בילוי מושלם, ולכן הסטנדרטים של חדרים דיסקרטיים הם גבוהים – ממש כמו בבית מלון. המחיר, לעומת זאת, הרבה יותר צנוע, והתשלום הוא נטו על זמן הבילוי בחדר, בשונה מהנהוג בבתי מלון.

חדרים דיסקרטיים לכל מטרה
חדרים דיסקרטיים מתאימים לכל זוג ולכל צורת בילוי. העובדה שמדובר בחדרים דיסקרטיים מאפשרת לכל מי שמעוניין להשתמש ולבלות בחדר לעשות זאת מבלי להרגיש מבוכה ביחס לכך, שכן הוא אינו נדרש לתת דין וחשבון על מעשיו. אפשרויות הבילוי הקיימות בחדרי אירוח איכותיים כדוגמת חדרים דיסקרטיים הן רבות, כיוון שמדובר בחדרים מאובזרים ומפנקים אשר מיועדים במיוחד לבילוי ולהנאה. החדרים מתאימים גם למי שמעוניין במנוחה איכותית למספר שעות באמצע היום, ובעיקר מתאימים לאוהבים אשר מחפשים דרכים שונות ומקוריות למימוש האהבה שלהם.

כיצד לבחור חדרים דיסקרטיים?
ישנו מבחר של חדרים דיסקרטיים ברחבי הארץ, כך שלאורחים נשאר רק לבחור את המקום המתאים להם. בחיפוש אחר החדר המתאים יש לקחת בחשבון את מיקום החדר, את נוחות ההגעה אל המקום, את הדיסקרטיות ואת תחושת האמינות שמשרים בעלי המקום, וכמובן את איכות הפינוקים הקיימים בחדר. אצלנו תוכלו למצוא את כל הדברים החשובים האלו, אצלנו תקבלו מקסימום שירות ואיכות ביחד עם החדר בו תבחרו לבלות.

סוויטה ליל כלולות

סוויטה ליל כלולות בואו לחגוג אצלנו את ליל כלולות בסוויטה מפנקת שלווה במושבה – חבילת ליל כלולות סוויטה יוקרתית ואלגנטית מעוצבת בגוונים לבנים , הכוללת מיטת אפריון נשיאותית, ג'קוזי ענק, זוגי חלוקי מגבת, בקבוק יין אדום, סידור רומנטי...

שירותי שיווק באינטרנט