"שלווה במושבה"

אירוח כפרי דיסקרטי לזוגות אוהבים, חדרים אקסקלוסיביים במתחם פרטי ובטוח, בסמוך לביל"ו סנטר.

התחייבות לחדרי האירוח הנקיים בארץ!

חייגו עכשיו – הזמינו לכם מקום עוד היום - 050-3600200

חדרים לפי שעה מאמר

חדרים לפי שעה – מאמר
לעצור את מרוץ החיים לשעה, שעתיים או כמה שעות

השכרת חדרים לפי שעה לכל מטרה

השכרת חדרים לפי שעה נהייתה מאוד נפוצה בארץ ככל שיום העבודה נהיה ארוך יותר. כאשר יש רצף של כנסים ופגישות וזקוקים להתרענן במקום רגוע, להתקלח ולאוורר את המחשבה. לחדרים כאלו יש שימושים רבים- החל מזוג שרוצה לבוא בלי להתחייב מראש למקום ושעה או למסיבות רווקים שמעוניינים לא ללכלך את הבית ועוד. בכל אזור בארץ תוכלו למצוא מגוון של חדרים לפי שעה גם בהתראה קצרת מועד.היתרון של מלון עם התאמות לצורך המיידי שלכם.

• בדקו שהמקום דיסקרטי. אם יש משהו שאתם לא מעוניינים בו הוא שכל העיר תדע היכן אתם מבלים. עד כמה אתם נדרשים לבוא במגע עם בעלי המקום? מה אמצעי התשלום שאתם נדרשים בו? האם למקום חנייה נפרדת או כניסה צדדית, כך שלא יוכלו לתצפת אתכם בקלות גם במרכז תל אביב?
• מה מדיניות המקום לגבי אורחים של עורך ההזמנה? האם אתם יכולים להביא חברים ככל שתרצו? מה עם הבאת אנשי מקצוע כמו מסאז' וכדומה?
• מה מדיניות המקום לגבי השארת המקום? האם אתם יכולים להשאיר את המקום כפי שעולה על רוחכם?
• מה יש למקום להציע? האם מיטה וזהו או שיש תוספות מעניינות כמו ג'קוזי או סאונה? האם יש להם חבילת פינוק עם יין ,נרות דקורטיביים ובלונים למקרה שאתם רוצים להפתיע? האם יהיו כל הפרטים הקטנים כמו סבון, שמפו ודברים אחרים שאתם לא גוררים מהבית בשביל שהות כל כך קצרה ולא תמיד מתוכננת? האם יש מערכת שמע עם דיסקים מעניינים? האם יש טלוויזיה לרשותכם? או לכל הפחות DVD עם סרטים?
• השוואת מחירים- אחרי שבחרתם פחות או יותר סביבה ואתם יודעים מה הציפייה שלכם מהמקום בררו על המחיר. המחירים אף על פי שהם דומים הם יכולים להיות משמעותיים מאוד ככל שהשכרתם ליותר שעות. גם במקום עצמו יש הבדל בתקופות של עומס ופחות. זכרו שלמרות שאתם צריכים את המקום- גם הוא צריך אתכם כדי להתקיים.

חדרים לפי שעה במרכז

חדרים לפי שעה במרכז הנאה,בילוי ושלווה בחדרים לפי שעה במרכז… מחירון שלווה במושבה: רק 250 ש"ח לשלוש שעות!!! לילה זוגי בצימר 350 ש"ח באמצע שבוע. אפשרות לשדרג לסוויטה יוקרתית עם ג'קוזי… כבר אמרנו שלא צריך לשלם מחירים כמו של...

חדרים במרכז

מי שמחפש חדרים  לפי שעה להשכרה הגעת למקום הנכון, שלווה בכפר 20 חדרי אירוח וסוויטות לפי שעה ממש במרכז 2 דקות מצומת בילו, השכרת חדרים לפי שעה ברמה שלא הכרתם, אין שום שורות קטנות בקרו...

צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה אם הגעתם לכאן, בטח תרצו לדעת מחירים: חדר לשלוש שעות – 250 ש"ח. חדר ללילה זוגי באמצע שבוע (א-ד) – 350 ש"ח. לילה בסופשבוע 400 ש"ח. שלווה במושבה צמוד למזכרת בתיה, במיקום שקט ודיסקרטי,...

שירותי שיווק באינטרנט